Stomatolog dziecięcy Poznań

Stomatolog dziecięcy Poznań

stomatolog dziecięcy poznańJako stomatolog dziecięcy Poznań, sami mamy dzieci, dlatego wiemy jak należy dbać o zęby najmłodszych. Dodatkowo jako rodzice, wiemy jak trudno jest wyrobić właściwe nawyki higieny jamy ustnej wśród najmłodszych.

Stomatolog dziecięcy (Poznań), to nie tylko zawód, to też kilkunastoletnie doświadczenie i umiejętne podeście szczególnie do dzieci, które maja awersję do takich wizyt. Pokazujemy dzieciom, że wizyta u stomatologa dziecięcego w Poznaniu w naszym gabinecie na Winogradach, nie musi być nieprzyjemna.

Dodatkowo mali pacjenci z każdego takiego spotkania z nami czerpią dodatkową wiedzę. Uczą się, jak zapobiegać chorobom i mieć zdrowe zęby, a rodzice nie tracą majątku.

Nasz cennik jest przyjazny dla wszystkich tych, którzy chcą skontrolować stan ząbków swoich dzieci, gdyż za wizytę adaptacyjną dziecka w gabinecie, badanie kontrolne, czy badanie stomatologiczne z ustaleniem planu leczenia i instruktażem higieny jamy ustnej jest bezpłatne, a ew. leczenia są przyjazne dla portfela, gdyż bardzo mocno optymalizujemy ceny, by być dobrym i tanim dentystą w Poznaniu-Winogrady.

Tu leczymy zęby najmłodszych pacjentów bezboleśnie i bezpiecznie.
Nowoczesny sprzęt pozwala nam świadczyć usługi w pełnym zakresie stomatologii dziecięcej.
Przyjazna atmosfera w gabinecie sprawia, że wizyta dzieci w gabinecie nie wiąże się z płaczem i strachem.
Dbamy o zdrowe uśmiechy dzieci każdego dnia, tak by zadowolone było dziecko oraz rodzice.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.